Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Marii, Urbana Sobota 2. Lipca 2022r
Cukierki Pokrzywowe - cukierki z ziołami - pokrzywa - Cukierki_Pokrzywowe
Cukierki porzywowe zawierają czynne substancje, które działają oczyszczająco i uwalniaja organizm z takch złogów jak cholesterol. Składniki pokrzywy działają moczopędnie i oczyszczająco, przez co czynnie wspomagają przemianę materii. Dodatkowo pokrzywa wzmacnia włosy i paznokcie.
Opis
REUTTER Cukierki pokrzywowe to preparat, który działa diuretycznie pozytywnie wpływając na funkcjonowanie układu moczowego. Przyśpiesza przemianę materii oraz uwalnia organizm ze złogów np. cholesterolu.

Wysoką skuteczność produktu osiągnięto dzięki unikalnemu procesowi produkcji. Ekstrakty i olejki ziół dodawane są do cukru i syropu glukozowego, który jest głównym składnikiem cukierków.

Powszechną metodą łączenia cukru i ekstraktów ziołowych jest podgrzewanie cukru i syropu glukozowego do temperatury 130 C, a następnie do gotującego się syropu dodanie ekstraktów ziołowych. Tak wysoka temperatura niszczy właściwości olejków i enzymów ziołowych. Ekstrakt ziołowy zawarty w cukierkach firmy Reutter dodawany jest do schłodzonej masy cukru i syropu glukozowego, dzięki czemu olejki i ekstrakty ziół zachowują swoje dobroczynne właściwości.

Szczegóły metody wytwarzania cukierków zawierających pełnowartościowe ekstrakty ziół firmy Reutter są ściśle strzeżoną tajemnicą producenta.
Działanie:
Produkt działający na bazie ekstraktu z pokrzywy korzystnie wpływa na funkcjonowanie dróg moczowych. Jego zastosowanie pozwala przede wszystkim na usunięcie z organizmu chlorków, mocznika i innych szkodliwych produktów przemiany materii (pokrzywa działa diuretycznie). Zapobiega retencji płynów w organizmie. Preparat przyczynia się do przyśpieszenia przemiany materii i pozytywnie wpływa na stan skóry, włosów i paznokci.
Wskazania:
Preparat przeznaczony do stosowania w celu wspomagania funkcjonowania organizmu, szczególnie układu moczowego.
Składniki:
Cukier, syrop glukozowy, ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej, kwas winowy, aromaty naturalne.
Przeciwwskazania:
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważnymi czynnikami dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Nie połykać.
Dawkowanie:
Preparat przeznaczony do ssania. Stosować w razie potrzeby.
Opakowanie:
50g
Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej poniżej 25°C.
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.