Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Marii, Urbana Sobota 2. Lipca 2022r
Cukierki Melisowe - apteka - melisa - Cukierki_Melisowe
Melisa da nam spokój!
Cukierki Melisowe
z ekstraktem melisy
Trwa rok szkolny. To okres dużego napięcia dla rodziców i ich dzieci.
Już od dawna wiadomo, że melisa wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego ułatwiając zachowanie spokoju.
  • Cukierki Melisowe firmy Reutter zawierają ekstrakt z melisy.
  • Produkt jest szczególnie polecany ze względu na naturalny skład.
Reutter to firma z ponad stuletnim doświadczeniem produkująca najwyższej jakości produkty ziołowe.
Działanie uspakajające.
Cukierki zawdzięczają lecznicze własności dzięki ekstraktowi z Zioła melisy. Melisa wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego – ułatwiając zachowanie spokoju. Wspomagające działanie melisy na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania części wegetatywnej układu nerwowego jest znane od dawna.
Wysoką skuteczność produktu osiągnięto dzięki unikalnemu procesowi produkcji. Ekstrakty i olejki ziół dodawane są do cukru i syropu glukozowego, który jest głównym składnikiem cukierków.
Powszechną metodą łączenia cukru i ekstraktów ziołowych jest podgrzewanie cukru i syropu glukozowego do temperatury 130 C, a następnie do gotującego się syropu dodanie ekstraktów ziołowych. Tak wysoka temperatura niszczy właściwości olejków i enzymów ziołowych. Ekstrakt ziołowy zawarty w cukierkach firmy Reutter dodawany jest do schłodzonej masy cukru i syropu glukozowego, dzięki czemu olejki i ekstrakty ziół zachowują swoje dobroczynne właściwości. Szczegóły metody wytwarzania cukierków zawierających pełnowartościowe ekstrakty ziół firmy Reutter są ściśle strzeżoną tajemnicą producenta.
Unikalny i ściśle strzeżony proces produkcji jest gwarantem jakości cukierków firmy Reutter zawierających pełnowartościowe ekstrakty ziół.
Opis
Cukierki melisowe z ekstraktem z melisy dają poczucie świeżości i dobrego smaku. Melisa pomaga w zachowaniu spokoju i sprzyja poczuciu odprężenia umysłowego.
Działanie:
Preparat należy do produktów działających na bazie naturalnych składników. Dzięki zawartości melisy łagodzi napięcia nerwowe i uspokaja, ułatwiając w ten sposób zasypianie. Preparat pozytywnie wpływa na funkcjonowanie części wegetatywnej układu nerwowego.
Składniki:
cukier, syrop glukozowy, kwas winowy (regulator kwasowości), ekstrakt z liści melisy (1%), ekstrakt z marchwi, ekstrakt z pomarańczy, kurkuma, aromat.
Wskazania:
Produkt należy wykorzystywać w przypadku stanów napięcia nerwowego, nadpobudliwości i niepokoju.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważnymi czynnikami dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.
Dawkowanie:
Preparat przeznaczony do ssania. Stosować w razie potrzeby.
Opakowanie:
50g
Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C.
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.