Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Guzki śpiewacze
powazniejsze choroby przebyte w przeszlosci: luty 2002 wycięcie trzeciego migdałka

dotychczasowe leczenie, lista zazywanych lekow: obecnie przebywa w sanatorium gdzie otrzymywał najpierw inhalacje solankowe, później lekowe. Tam dostał chrypki i ma ją do dziś. Lekarz wykrył narośle śpiewacze na strunach głosowych.

Opis dolegliwosci, objawow itp.: Prosze o wyjaśnienie co to są te narośla i czy zagrażają w czymś oraz jak je wyleczyć? Dodam, że syn jest uczniem Szkoły Muzycznej i dużo śpiewa.


Tzw. guzki śpiewacze są łagodną zmianą występującą na strunach głosowych. Występują u osób pracujących głosem - właśnie śpiewaków, nauczycieli.
Nie jest to nic poważnego, ale może powodować chrypkę. W zasadzie można to usunąć w dobrym ośrodku na drodze operacyjnej.Wiatam! Lekarz stwierdził u mojego 9-cio letniego dziecka obecność bakterii "chelikobacter pyroli". Córka skarżyła się na bóle brzucha. Czy mogłabym prośić o jakieś dokładniejsze infornacje. Skąd wzięła się ta bakteria, jak będzie przebiegało leczenie i jak długo będzie trwało


Helicobacter pylori jest bakterią odpowiedzialną za rozwój zapalenia błony śluzowej żołądka. Duża część populacji ma ją, ale jednocześnie nie choruje na to schorzenie. Wskazane jest wprowadzenie tzw. eradykacji - tzn. przeleczenia dziecka antybiotykiem w połączeniu ze specjalnymi lekami działającymi na błonę śluzową żołądka. W zasadzie po przeleczeniu można zapomnieć o sprawie.
linki sponsorowane, reklamy
na narty kolagen dla seniorów dla piłkarzy gęstsze włosy jędrne ciało kolagen na cerę jędrna skóra preparaty na naczynka krwionośne przeciw zmarszczkom produkty na odporność produkty na gładką skórę lifting piersi wzmocnij stawy na nartach kolagen na stawy produkty dla sportowców lifting twarzy na ból gardła na kaszel najlepsze w aptece na kaszel tabletki na urlopie zielarka co na grypę zielarnia produkty z aronii cukierki ziołowe - aronia aronia - cukierki ziołowe cukierki - aronia właściwości aronii właściwości pokrzywy pokrzywa - cukierki produkty z pokrzywy pokrzywa - cukierki produkty z pokrzywy właściwości żeńszenia imbiru właściwości żeńszenia imbiru ziołowe cukierki - żeńszeń imbir żeńszeń imbir - cukierki żeńszeń imbir - cukierki właściwości aloesu trawy cytrynowej cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa właściwości aloesu trawy cytrynowej ziołowe cukierki - aloes trawa cytrynowa właściwości czarnego bzu cukierki czarny bez - cukierki cukierki czarny bez - cukierki właściwości czarnego bzu produkty z czarnego bzu cukierki ziołowe - cukierki głogowe właściwości głogu produkty z głogu właściwości głogu właściwości głogu cukierki ziołowe - cukierki melisowe produkty z melisy cukierki ziołowe - cukierki melisowe ziołowe cukierki - cukierki melisowe właściwości melisy ziołowe cukierki - cukierki walerianowe cukierki walerianowe - cukierki właściwości waleriany cukierki walerianowe - cukierki ziołowe cukierki - cukierki walerianowe gra w kości szermierka aerobik szermierka nurkowanie z akwalungiem skoki narciarskie boks dezodorant dla mężczyzn
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.