Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Guz jelita
powazniejsze choroby przebyte w przeszlosci: w sierpniu bieżącego roku usunięto mi część jelita grubego - nowotwór

dotychczasowe leczenie, lista zazywanych lekow: raz w miesiącu jeżdżę do lekarza onkologa szpital MSW Poznań gdzie mam badaną krew, kał , USG jelit.Nie otrzymuję żadnych leków.Wyniki mam dobre USG nie wykazuje komórek rakowych,krew wskźnik antygen karcinoembrionalny 3,88

Opis dolegliwosci, objawow itp.: chciałabym dowiedzieć czy jestem prawidłowo leczona-leczenie polega na wizytach i badaniach a nie otrzymuję żadnych leków. Stosuję dietę i zestawy witamin wzmacniających odpornoś organizmu takich jak kapsułki tranu z rekina . Chciałabym -o ile jest to możliwe - uzyskać adres kontaktowy lekarza onkologa z terenu wielkopolski,który specjalizuje się w leczeniu raka jelita grubego.


Niestety nie podaje Pani najważniejszych danych - rozpoznania histopatologicznego oraz stopnia zaawansowania. Mogę przypuszczać, że jest to gruczolakorak. Jeżeli nie ma przerzutów, to w zasadzie postępowanie jest prawidłowe. Można ewentualnie wprowadzić chemioterapię (przeciwwskazania). Niestety nie mogę udzielić informacji i polecić konkretnych lekarzy. Proszę się skontaktować z regionalnym centrum onkologii lub informacją medyczną. Sądzę, że wszystko będzie dobrze!Opis dolegliwosci, objawow itp.: mam stwierdzonego mięsaka krezki jelita cienkiego - leyomyosarcoma G1 - nieresekcyjny, w chwili obecnej podawana jest mi chemia o nazwie ADIC. Bardzo prosze o wyjasnienie co to jest za lek, jak działa? Mam jeszcze jedno pytanie co oznacza G1 - moge domyslac sie, ze chodzi o stopien zaawansowania.Prosze jednak o wyjaśnienie. lub o podanie literatury na ten temat.


ADIC - to schemat leczenia z doksorubiycną i dekarbazyną. Proszę wpisać nazwy tych preparatów w google i się wyświetlą szczegółowe informacje o powikłaniach.
G1 - to stopień zaawansowania choroby.
linki sponsorowane, reklamy
jędrne ciało produkty do spa produkty dla biegaczy powiększanie piersi blizny najlepszy kolagen łagodzenie zmarszczek produkty na gładką skórę kolagen na cerę zadbana kobieta problem z cellulitem dla sportowców kolagen na cerę paradontoza fryzury sylwestrowe jędrna skóra najlepsze na kaszel pastylki amolowe pastylki amolowe co na grypę na gardło na urlopie na przeziębienie szałwia ziołowe cukierki - aronia aronia - cukierki ziołowe cukierki - aronia aronia - cukierki cukierki ziołowe - aronia ziołowe cukierki - pokrzywa cukierki ziołowe - pokrzywa cukierki ziołowe - pokrzywa pokrzywa - cukierki pokrzywa - cukierki produkty z żeńszenia i imbiru żeńszeń imbir - cukierki ziołowe cukierki - żeńszeń imbir cukierki ziołowe - żeńszeń imbir produkty z żeńszenia i imbiru właściwości aloesu trawy cytrynowej ziołowe cukierki - aloes trawa cytrynowa produkty z aloesu i trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej ziołowe cukierki - cukierki czarny bez cukierki ziołowe - cukierki czarny bez właściwości czarnego bzu właściwości czarnego bzu ziołowe cukierki - cukierki czarny bez właściwości głogu produkty z głogu cukierki głogowe - cukierki ziołowe cukierki - cukierki głogowe produkty z głogu cukierki melisowe - cukierki cukierki ziołowe - cukierki melisowe właściwości melisy cukierki melisowe - cukierki cukierki ziołowe - cukierki melisowe cukierki walerianowe - cukierki cukierki ziołowe - cukierki walerianowe właściwości waleriany cukierki walerianowe - cukierki cukierki ziołowe - cukierki walerianowe narciarstwo żeglarstwo sprint naturalny dezodorant koszykówka uliczna dobry dezodorant piłka nożna naturalny dezodorant
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.