Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Guz grzbietu
Kobieta 25 lat - Na plecach na tzw. łopatce, wyczułam zgrubienia pod skórą. Jest to zgrubienie wielkości ok. 2 cm, które można w niewielkim zakresie przesuwać. Podczas dotyku nie boli mnie.


Nie wiem, co to jest? Tłuszczak, włókniak? Dobrze, że jest przesuwalne - wskazuje to raczej na sprawę łagodną. Ważne, że zmiana jest dobrze ograniczona od otoczenia. Proszę iść jednak do lekarza chirurga. Z pewnością usunie on zmianę oraz dokona weryfikacji histopatologicznej.
linki sponsorowane, reklamy
produkty na paznokcie dla piłkarzy spa produkty dla seniorów zabiegi plastyczne piękne ciało kolagen na włosy na rozstępy produkty na cellulit produkty na włosy pierwsze zmarszczki ładna cera salony kosmetyczne lifting ciała dla biegaczy naturalny kolagen na angine przeziębienie leki najlepsze na kaszel najlepsze na kaszel na ból gardła najlepsze na grypę na urlopie cukierki verbena szałwia produkty z aronii ziołowe cukierki - aronia ziołowe cukierki - aronia cukierki ziołowe - aronia ziołowe cukierki - aronia cukierki ziołowe - pokrzywa produkty z pokrzywy właściwości pokrzywy właściwości pokrzywy ziołowe cukierki - pokrzywa produkty z żeńszenia i imbiru ziołowe cukierki - żeńszeń imbir produkty z żeńszenia i imbiru właściwości żeńszenia imbiru żeńszeń imbir - cukierki aloes trawa cytrynowa - cukierki produkty z aloesu i trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej cukierki czarny bez - cukierki cukierki czarny bez - cukierki ziołowe cukierki - cukierki czarny bez cukierki ziołowe - cukierki czarny bez cukierki ziołowe - cukierki czarny bez produkty z głogu cukierki głogowe - cukierki cukierki ziołowe - cukierki głogowe cukierki głogowe - cukierki właściwości głogu właściwości melisy cukierki ziołowe - cukierki melisowe cukierki melisowe - cukierki cukierki melisowe - cukierki cukierki melisowe - cukierki produkty z waleriany cukierki walerianowe - cukierki ziołowe cukierki - cukierki walerianowe cukierki walerianowe - cukierki cukierki walerianowe - cukierki akrobacje spadochronowe kajakarstwo judo markowy dezodorant akrobacje spadochronowe wyścigi konne produkty dla sportowców markowy dezodorant
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.