Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
guczolakowłókniak
Zdiagnozowano u mnie prawdopodobnie gruczolakowłókniaka między żebrami. Proponuje się mnie tylko usunięcie operacyjne. Jak wygląda klasyczna forma leczenia tej przypadłości? Czy stosuje się mniej interwencyjne metody leczenia. Czy gruczolakowłokniaki rosną w trakcie życia? Jak długo rósł ten mój - pół roku temu miał 11 mm?


Gruczolakowłókniak to łagodny nowotwór wywodzący się z tkanki łącznej. Tego typu guzki najczęściej występują w piersiach. Mogą rosnąć przez całe życie, ale z reguły nie osiągają dużych rozmiarów (najwyżej kilka cm), gdyż wzrost takiego łagodnego nowotworu jest procesem samoograniczającym się. Rozumiem, że w pani przypadku rozpoznanie zostało postawione na podstawie biopsji cienkoigłowej(?). Jedynym sposobem leczenia jest niestety wycięcie takiej zmiany – nie ma mniej agresywnych metod, bo zmianę trzeba jeszcze dokładnie przebadać po wycięciu.
linki sponsorowane, reklamy
produkty na gładką skórę kolagen na włosy blizny zabiegi plastyczne kolagen na zmarszczki dla biegaczy kolagen na dekolt wartościowy kolagen produkty dla sportowców fryzury sylwestrowe produkty na cellulit jędrna skóra pozbądż się cellulitu na rozstępy najlepszy kolagen kolagen do twarzy zielarz jedzenie lodów najlepsze w aptece najlepsze na kaszel jedzenie lodów na kaszel tabletki najlepsze zioła na przeziębienie aronia - cukierki produkty z aronii produkty z aronii cukierki ziołowe - aronia produkty z aronii ziołowe cukierki - pokrzywa cukierki ziołowe - pokrzywa produkty z pokrzywy cukierki ziołowe - pokrzywa ziołowe cukierki - pokrzywa właściwości żeńszenia imbiru właściwości żeńszenia imbiru cukierki ziołowe - żeńszeń imbir produkty z żeńszenia i imbiru właściwości żeńszenia imbiru cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa właściwości aloesu trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej ziołowe cukierki - aloes trawa cytrynowa cukierki ziołowe - cukierki czarny bez cukierki ziołowe - cukierki czarny bez cukierki czarny bez - cukierki cukierki ziołowe - cukierki czarny bez ziołowe cukierki - cukierki czarny bez ziołowe cukierki - cukierki głogowe cukierki ziołowe - cukierki głogowe właściwości głogu produkty z głogu cukierki głogowe - cukierki właściwości melisy cukierki melisowe - cukierki właściwości melisy cukierki melisowe - cukierki ziołowe cukierki - cukierki melisowe produkty z waleriany produkty z waleriany cukierki walerianowe - cukierki cukierki ziołowe - cukierki walerianowe produkty z waleriany gra w kości wartościowy dezodorant tenis stołowy markowy dezodorant markowy dezodorant wędkarstwo produkty dla piłkarzy skok o tyczce
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.