Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Grzybica
Mam 20 lat, od ok.2lat wystepuje u mnie na blaszce żołędzi ciąg małych, białawych chtostek(bąbelków).Są twarde, nie wydzielaja zadnej substancji,nie swedzą,nie są bolesne,po prostu są i niezbyt estetycznie wygladają.Poza efektem wizualnym w żaden sposób mi nie przeszkadzają.Ich liczba raczej sie nie zmienia.Nie mozna ich wycisnąć.Babelki wystepuja tylko w tym miejscu, poza nimi nie zaopserwowałem żadnych innych zmian czy objawów na prąciu czy innych miejscach ciała.Wydaje mi sie że może są one efektem odbytego stosunku płuciowego z przypadkową partnerką.Co prawda byłem wtedy zabezpieczony prezerwatywą ale nie podczas miłości francuskiej, poza tym z tego co słyszałem prezerwatywa nie daje 100% ochrony przed chorobami wenerycznymi.Byłbym bardzo wdzieczny za poradę i jakies wskazówki.Naprawde jest to dla mnie spory problem i chciałbym sie go pozbyć.


Jest to problem często spotykany na łamach tego serwisu. W zasadzie mogę z dużym prawdopodobieństwem rozpoznać grzybicę narządów płciowych. W takiej sytuacji obowiązuje stosowanie leków przeciwgrzybiczych - miejscowo (klotrimazol) oraz doustnie (ketokonazol). Leki te dostępne są tylko na receptę. Proponuję udać się do lekarza pierwszego kontaktu po receptę.dziwne krostki na penisie, drobne w miejscu gdzie wystepuja zyly, wieksze pod napletkien na glowce penisa .. oraz 2-ie biale na jadrach (nie sa to cebulki od wlosow) .


Według objawów mogę podejrzewać grzybicę błony śluzowej. Zdecydowanie nie jest to zaburzenie neurologiczne. W takiej sytuacji proponuję zastosować miejscowo lek przecigrzybiczy w maści oraz doustnie. Proszę o kontakt z lekarzem rejnowym.
linki sponsorowane, reklamy
produkty dla piłkarzy piękne ciało połysk paznokci czysty kolagen kolagen dla seniorów na narty dziąsła jędrne piersi gęstsze włosy jędrne usta na narty spa na odporność kolagen na rozstępy ładne paznokcie jędrne ciało najlepsze w aptece lekarz radzi na gardło na gardło najlepsze na kaszel najlepsze w aptece lekarz radzi na gardło zielarz najlepsze na grypę ziołowe cukierki - aronia cukierki ziołowe - aronia właściwości aronii produkty z aronii produkty z aronii produkty z pokrzywy właściwości pokrzywy ziołowe cukierki - pokrzywa właściwości pokrzywy produkty z pokrzywy ziołowe cukierki - żeńszeń imbir produkty z żeńszenia i imbiru ziołowe cukierki - żeńszeń imbir ziołowe cukierki - żeńszeń imbir ziołowe cukierki - żeńszeń imbir produkty z aloesu i trawy cytrynowej właściwości aloesu trawy cytrynowej cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa produkty z aloesu i trawy cytrynowej ziołowe cukierki - aloes trawa cytrynowa cukierki czarny bez - cukierki produkty z czarnego bzu cukierki czarny bez - cukierki cukierki czarny bez - cukierki ziołowe cukierki - cukierki czarny bez cukierki głogowe - cukierki ziołowe cukierki - cukierki głogowe cukierki głogowe - cukierki właściwości głogu cukierki ziołowe - cukierki głogowe produkty z melisy cukierki melisowe - cukierki cukierki melisowe - cukierki cukierki ziołowe - cukierki melisowe cukierki melisowe - cukierki cukierki ziołowe - cukierki walerianowe cukierki walerianowe - cukierki właściwości waleriany produkty z waleriany ziołowe cukierki - cukierki walerianowe snooker kajakarstwo produkty dla piłkarzy bieganie pchnięcie kulą sprawdzony dezodorant siatkówka kajakarstwo
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.