Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Grzybica
dotychczasowe leczenie, lista zazywanych lekow: Do jakiego lekarz trzeba sie zwrocic, w przypadku prawdopodobnym zakazeniem jakas forma pierwotniaka lub grzybicy w jelicie grubym?

Opis dolegliwosci, objawow itp.: Bole i swiad odbytu.Okresowo pojawiajacy sie bialawy nalot z odbytu.Dolegliwosci zwiekszaja sie w cieple.


W zasadzie starczy pójść do lekarza pierwszego kontaktu. Trzeba jednak wykluczyć cukrzycę. Leczenie obejmuje stosowanie miejscowo maści oraz przyjmowanie doustnie leków ze środkiem przeciwgrzybiczym. Może to być powikłanie antybiotykoterapii. Dlatego proponuję przyjmowanie Lakcidu.Szanowni Państwo, Od niepamiętnych czasów gromadzą mi się białawe złogi w kanalikach łzowych. Poza tym, przez wiele lat dokuczało mi swędzenie głowy i odbytu. Na te dolegliwości lekarze specjaliści przepisywali mi różne lekarstwa, które jednak nie przynosiły efektów. Dopiero po licznych lekturach na temat podobnych dolegliwości, zastosowałem maść przeciwgrzybiczą - oczywiście wydawaną bez recepty. Okazało się, że dolegliwości szybko zniknęły. Czy złogi w kanalikach łzowych mogą również mieć coś wspólnego z grzybami? Jakie krople do oczu mógłbym bezpiecznie stosować? Ponieważ mieszkam w zawilgonocym i zagrzybionym mieszkaniu zastanawiam się czy grzyby chorobotwórcze mogą znajdować się także wewnątrz mojego organizmu? Jak ewentualnie z nimi walczyć? Może mógłbym zażywać jakieś naturalne preparaty, które by mnie z nich oczyściły.


Zasadniczo niedrożność kanalików łzowych leczy się poprzez ich płukanie w warunkach sali operacyjnej. Najbardziej popularnym środkiem dostępnym do płukania worka spojówkowego jest Sulfacetamidum. Nie ma żadnej potrzeby walczyć dodatkowo z grzybami w organizmie, jeżeli nie powodują one infekcji. Postępowanie jest niejako dwukierunkowe - trzeba przyjmować Lakcid lub Lacidofil. To powinno zapobiec nawrotowi choroby, z drugiej strony trzeba aktywnie walczyć z grzybami w pomieszczeniu ze względu na ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Trzeba wykluczyć również cukrzycę oraz choroby rozrostowe układu białokrwinkowego.powazniejsze choroby przebyte w przeszlosci: Od jakiś pięciu lat choruję non stop na gardło i zatoki przynosowe.Robiłam wymaz z gardła i jamy nosoweji wykryto w nim gronkowca.

dotychczasowe leczenie, lista zazywanych lekow: Z zażywanych antybiotyków, nabawiłam się tylko grzybicy jamy ustnej.Tak przypuszczam,bo na języku pojawia się ciągle biały osad.Chodzę do różnych lekarzy, ale ciągle przypisują mi tylko kolejne antybiotyki,które nic i tak nie pomagają.Wspominam także o moim zapaleniu jamy ustnej, ale każdy to ignoruje.Ja natomiast czuje się z powodu moich dolegliwości bardzo rozdrażniona i rozbita

Opis dolegliwosci, objawow itp.: Od jakiegoś czasu budzę się z potwornym bólem gardła i zatok.w ustach czuje nieprzyjemny zapach, a język pokryty jest białą wydzieliną.Strasznie mi to przeszkadza.Ból w ciągu dnia zanika, chociaż nieraz dolegliwości dają o sobie znak.Boli mnie także głowa z tyłu, szyja,węzły chłonne.W ogóle ciężko mi oddychać, ponieważ mam nos zatkany.Ostatnio zauważyłam dość intensywnie żółty kolor mojego moczu.Czy to o czymś nie świadczy?Martwi mnie to trochę.Ostatnio wśród tych dolegliwośći pojawiają sie bóle sercai bóle brzucha w dole.Myślę że jest to spowodowane tym


Stosowanie przewlekłe antybiotyków doprowadziło do dysbakteriozy oraz wtórnej kolonizacji grzybiczej błon śluzowych jamy ustnej. Leczenie tego stanu jest bardzo proste. Proponuję stosowanie leków z bakteriami - tzw. probiotyków np. Lakcid. Dodatkowo można stosować miejscowo i ogólnie leki przciwgrzybicze. Pozostałe objawy wiązałbym raczej z tłem czynnościowym. Proponuję zastosować moją terapię i ewentualnie ponownie do mnie się zgłosić.Od 2 lat na swoim czlonku zauwazylem biale, podobne do pryszczy wypryski. Gdy naciagnie sie skore sa biale. Podobne wypryski lecz troszke mniejsze mam pod napletkiem u nasady zoledzia. Udalem sie do dermatologa i z pelnym przekonaniem lekarz stwierdzil ze sa to gruczoly. czy jest to mozliwe, czy nie mozna sie tego pozbyc ( czy nie ulegna one redukcji) lub zmniejszeniu? moze powinienem stosowac specjalny rodzaj higieny? jak wielu Polakow ma taka dolegliwosc?


Naturalnie nie mam zamiaru dyskutować z dermatologiem. Mogą to być rzeczywiście gruczoły, a jako takich nie można się ich pozbyć. Jednak bardzo podobnie wyglądają zmiany grzybicze. W związku z tym proponuje zastosowanie miejscowo leków przecigrzybiczych (klotrimazol) oraz doustnie (ketokonazol).
linki sponsorowane, reklamy
zabiegi plastyczne dziąsła zmarszczki u kobiet kolagen na dekolt kolagen na piersi zatrzymaj czas gładkie ciało jędrna skóra zadbana kobieta spa kolagen na dekolt gęstsze włosy produkty dla seniorów jędrna skóra produkty dla seniorów łagodzenie zmarszczek na urlopie co na grypę na kaszel suchy i mokry najlepsze w aptece przeziębienie leki na kaszel najlepsze w aptece przeziębienie leki aronia - cukierki właściwości aronii ziołowe cukierki - aronia aronia - cukierki aronia - cukierki pokrzywa - cukierki produkty z pokrzywy ziołowe cukierki - pokrzywa pokrzywa - cukierki właściwości pokrzywy cukierki ziołowe - żeńszeń imbir właściwości żeńszenia imbiru cukierki ziołowe - żeńszeń imbir cukierki ziołowe - żeńszeń imbir produkty z żeńszenia i imbiru cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa aloes trawa cytrynowa - cukierki produkty z aloesu i trawy cytrynowej ziołowe cukierki - aloes trawa cytrynowa właściwości czarnego bzu cukierki ziołowe - cukierki czarny bez właściwości czarnego bzu cukierki ziołowe - cukierki czarny bez ziołowe cukierki - cukierki czarny bez ziołowe cukierki - cukierki głogowe ziołowe cukierki - cukierki głogowe cukierki ziołowe - cukierki głogowe cukierki ziołowe - cukierki głogowe właściwości głogu ziołowe cukierki - cukierki melisowe cukierki ziołowe - cukierki melisowe cukierki melisowe - cukierki właściwości melisy ziołowe cukierki - cukierki melisowe ziołowe cukierki - cukierki walerianowe produkty z waleriany produkty z waleriany właściwości waleriany produkty z waleriany renomowany dezodorant wyścigi samochodowe najlepszy dezodorant bieg z przeszkodami łucznictwo szermierka wioślarstwo doskonały dezodorant
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.