Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Grzybica
W okolicach penia zaobserwowalem napierw zaczerwienienia potem z tych okolic zaczynala mi schodzic skura i sie marszczyc. P kilku dniach skura zaczela mi schodzic z penisa. Jeszcze nic sie niestalo lecz zaobserwowalem jedena twarda kuleczke na moim penisie. Co moze m dolegac?


Opisane objawy mogą sugerować drożdżycę. W tym wypadku również należy stosować miejscowo leki przeciwgrzybicze w postaci maści lub kremu. Również lek o podobnym działaniu należy używać doustnie. Trzeba udać się do lekarza pierwszego kontaktu..Na moim worku mosznowym pojawiły sie niewielki krosty podobne do pryszczy tylko twardsze z białą substancją w środku , nie swędzą ani nie przeszkadzają tylko wygladaja bardzo nieestetycznie.Prosze o porade jak moge asie tego pozbyc i jakich leków uzyć.Dziekuje


Opisywane objawy mogą sugerować prawdopodobnie drożdżycę. Nie mam problemu, jeżeli chodzi o leczenie. Trzeba stosować miejscowo lek w maści oraz ogólnie doustnie. Musi się jednak Pan udać się do lekarza pierwszego kontaktu.Mam pewien problem .Na moim worku mosznowym porobiły się białe krosty podobne do pryszczy tylko troche twardsze i wieksze (nie bolą ani nie swędza ) prosze mi powiedziec jak moge się ich pozbyć i jakich leków uzyc.Dziekuje


Opisywane objawy mogą sugerować prawdopodobnie drożdżycę. Nie mam problemu, jeżeli chodzi o leczenie. Trzeba stosować miejscowo lek w maści oraz ogólnie doustnie. Musi się jednak Pan udać się do lekarza pierwszego kontaktu.od dłuższego czasu na moich jadrach zaczeły pojawiać się wypryski o wielkości ok.5 mm i twartej strukturze w której znajduje się biała zawartość.


Na podstawie opisu można podejrzewać grzybicę. Proponuję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu lub wenerologa (bez skierowania). Leczenie obejmuje stosowanie leków przecigrzbiczych doustnie oraz miejscowo w maści.Moim problem jest to że na penisie a dokładniej na żołędziu mam 3 ciemne plamki.Nie wiem co to może być ale boję się że może to byc coś poważnego.Zauważylem także ze pod napletkiem na skórce jest taka ciemna plamka.Proszę bardzo o odpowiedz bo nie wiem gdzie się zgłosić a naprwdę sie boje.


Wydaje mi się, że prawdopodobnie jest to grzybica. W związku z tym wskazane jest stosowanie leków przecigrzybiczych doustnie i miejscowo. Wskazana konsultacja wenerologiczna.
linki sponsorowane, reklamy
kolagen na stawy zmarszczki u kobiet młody wygląd cellulit kolagen na cerę trądzik pierwsze zmarszczki kolagen na stawy pierwsze zmarszczki na narty przeciw zmarszczkom problemy z dziąsłami produkty na cellulit na narty dla sportowców pozbądż się cellulitu na grypę na urlopie ładny głos przeziębienie leki zielarnia na kaszel cukierki verbena szałwia na gardło cukierki ziołowe - aronia cukierki ziołowe - aronia cukierki ziołowe - aronia produkty z aronii cukierki ziołowe - aronia cukierki ziołowe - pokrzywa właściwości pokrzywy produkty z pokrzywy pokrzywa - cukierki pokrzywa - cukierki ziołowe cukierki - żeńszeń imbir produkty z żeńszenia i imbiru właściwości żeńszenia imbiru żeńszeń imbir - cukierki ziołowe cukierki - żeńszeń imbir cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa aloes trawa cytrynowa - cukierki aloes trawa cytrynowa - cukierki właściwości aloesu trawy cytrynowej cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa cukierki czarny bez - cukierki ziołowe cukierki - cukierki czarny bez właściwości czarnego bzu produkty z czarnego bzu ziołowe cukierki - cukierki czarny bez ziołowe cukierki - cukierki głogowe właściwości głogu ziołowe cukierki - cukierki głogowe właściwości głogu produkty z głogu ziołowe cukierki - cukierki melisowe właściwości melisy ziołowe cukierki - cukierki melisowe produkty z melisy cukierki melisowe - cukierki produkty z waleriany ziołowe cukierki - cukierki walerianowe właściwości waleriany cukierki ziołowe - cukierki walerianowe ziołowe cukierki - cukierki walerianowe lekkoatletyka żużel sztafeta lekkoatletyka snooker wioślarstwo szybownictwo aerobik
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.