Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Grzybica paznokci
Na skórze palców u rąk u podstawy paznokci ma jasne plamy. W tych miejscach skóra wygląda jakby była pozbawiona pigmentu. Poza odbarwieniem skóry nie odczuwam w tych miejscach żadnych innych dolegliwości (np. świądu, pieczenia, łuszczenia się, itp.). Czy może to być grzybica? Jeśli tak, to czy można walczyć z nią domowymi sposobami czy należy udać się do dermatologa?


Niestety nie widząc zmiany trudno mi się jest ustosunkować do pytania. Z opisu raczej nie wydaje mi się, aby to była grzybica. Jednak nie mam całkowitej pewności. W zależności od tego, gdzie Pan mieszka proszę się udać do dermatologa (bez skierowania) lub lekarza pierwszego kontaktu.
linki sponsorowane, reklamy
czysty kolagen pozbądż się cellulitu kolagen na dziąsła produkty na dziąsła kolagen do twarzy czysty kolagen piękna cera trądzik kolagen na stawy na rozstępy wypadające włosy preparaty na ładne ciało wysokiej jakości kolagen produkty na piersi na rozstępy kolagen na gardło na ból gardła ładny głos przeziębienie leki na kaszel palacza na angine zielarnia ładny głos cukierki ziołowe - aronia produkty z aronii produkty z aronii ziołowe cukierki - aronia aronia - cukierki ziołowe cukierki - pokrzywa cukierki ziołowe - pokrzywa pokrzywa - cukierki ziołowe cukierki - pokrzywa ziołowe cukierki - pokrzywa właściwości żeńszenia imbiru cukierki ziołowe - żeńszeń imbir właściwości żeńszenia imbiru produkty z żeńszenia i imbiru żeńszeń imbir - cukierki produkty z aloesu i trawy cytrynowej cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa właściwości aloesu trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej ziołowe cukierki - aloes trawa cytrynowa produkty z czarnego bzu cukierki czarny bez - cukierki produkty z czarnego bzu właściwości czarnego bzu właściwości czarnego bzu cukierki głogowe - cukierki produkty z głogu cukierki głogowe - cukierki cukierki ziołowe - cukierki głogowe cukierki ziołowe - cukierki głogowe ziołowe cukierki - cukierki melisowe produkty z melisy właściwości melisy cukierki melisowe - cukierki cukierki melisowe - cukierki ziołowe cukierki - cukierki walerianowe cukierki ziołowe - cukierki walerianowe cukierki walerianowe - cukierki ziołowe cukierki - cukierki walerianowe cukierki ziołowe - cukierki walerianowe wspinaczka sprint jazda na snowboardzie narciarstwo zielarnie internetowe renomowany dezodorant skoki narciarskie motocross
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.