Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Grzybica i nadmiar glukozy we krwi
lista zażywanych leków: humalog 3x dziennie i humulin n 3x dziennie; Mam problem z grzybicą paznokci u stóp, od około 5 lat. Czy jest jakiś skuteczny sposób aby w końcu to wyleczyć lub choćby zminimalizować objawy. Nie pomagają kremu i zasypki przeciw poceniu się stóp, bawełniane skarpety. Dodam że mam niewyrównaną cukrzycę czy to też może mieć wpływ na leczenie?


Glukoza jest świetną pożywką dla wszelkich drobnoustrojów, w tym również dla grzybów. Jeżeli chory na cukrzycę ma przewlekle podwyższone stężenia glukozy we krwi, to może mieć problem z grzybicą. Pisze Pani, że ma Pani niewyrównaną cukrzycę. W pierwszej kolejności należy doprowadzić do wyrównania glikemii, a dopiero potem skontaktować się z dermatologiem. Bez uregulowania glikemii żadne tabletki, kremy zasypki itd. Nie przyniosą efektu.
linki sponsorowane, reklamy
kolagen na włosy produkty dla piłkarzy lifting włosów kolagen na włosy produkty na cellulit produkty na piersi produkty dla seniorów piękna cera produkty do spa zmarszczki u kobiet jędrna skóra problemy z dziąsłami produkty na cellulit jędrne ciało kolagen na paznokcie lifting skóry na kaszel palacza cukierki szałwiowe zielarz na kaszel palacza najlepsze w aptece cukierki szałwiowe cukierki szałwiowe przeziębienie leki aronia - cukierki właściwości aronii właściwości aronii ziołowe cukierki - aronia aronia - cukierki pokrzywa - cukierki pokrzywa - cukierki ziołowe cukierki - pokrzywa właściwości pokrzywy ziołowe cukierki - pokrzywa żeńszeń imbir - cukierki produkty z żeńszenia i imbiru właściwości żeńszenia imbiru żeńszeń imbir - cukierki cukierki ziołowe - żeńszeń imbir aloes trawa cytrynowa - cukierki produkty z aloesu i trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa właściwości aloesu trawy cytrynowej produkty z czarnego bzu produkty z czarnego bzu ziołowe cukierki - cukierki czarny bez cukierki ziołowe - cukierki czarny bez cukierki czarny bez - cukierki cukierki głogowe - cukierki właściwości głogu ziołowe cukierki - cukierki głogowe produkty z głogu cukierki głogowe - cukierki produkty z melisy cukierki melisowe - cukierki cukierki melisowe - cukierki produkty z melisy cukierki ziołowe - cukierki melisowe cukierki walerianowe - cukierki produkty z waleriany cukierki ziołowe - cukierki walerianowe cukierki ziołowe - cukierki walerianowe cukierki ziołowe - cukierki walerianowe krykiet gra w kości dżudo brydż szachy dezodorant dla kobiet pchnięcie kulą rzut młotem
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.