Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Glukometry
Czy są dostępne na rynku glukometry nie wymagające nakłuć ?


Glukometry, które w tej chwili są dostępne wymagają nakłuć. Badania nad sprzętem nie wymagającym nakłuwania są prowadzone, jednak powtarzalność wyników uzyskanych przy użyciu takiego sprzętu pozostawia jeszcze wiele do życzenia.powazniejsze choroby przebyte w przeszlosci: nadciśnienie

dotychczasowe leczenie, lista zazywanych lekow: amlozek 0,01 mg prestarium 0,01 mg

Opis dolegliwosci, objawow itp.: Miesiąc temu przypadkowo po obiedzie (2 godz.) zmierzyłem sobie poziom cukru i wyniusł on 175 na glukometrze AccuCheck Activ. Postanowiłem obserwować poziom mojego cukru i przez cztery kolejne dni na czczo poziom był w normie tzn mieścił się w granicach od 90 do 110. Po spożyciu obfitego obiadu (tłusto) i lodów na deser po 2 godz. poziom cukru wynosił 165. po czym spadał. W kolejnym dniu spożyłem słodką bułkę popijając cocacolą i po 3 godz. poziom cukru wyniósł 220, powtórzyłem pomiar i glukometr wskazał 202. W związku z tym przemyłem glukometr oraz dokładnie umyłem ręce i zrobiłem kolejne dwa pomiary: pierwszy - 158, drugi - 168. Wszystkie cztery pomiary wykonane były w przedziale czasowym ok. 15 min. Proszę o informację czy to normalne, że cukier może tak skakać czy może mam zepsuty glukometr?


Stężenie glukozy jest zazwyczaj najwyższe ok. 60 minut po posiłku. Po 120 minutach zazwyczaj powraca do poziomu sprzed posiłku (na czczo). Posiłki tłuste i zawierające dużo białko mogą opóźnić wchłanianie glukozy z przewodu pokarmowego i spowodować, że szczytowe stężenie glukozy i powrót do wartości wyjściowych może nastąpić później. Glukometr jest urządzeniem, które może dawać 10% błąd pomiaru. Na podstawie przytoczonych przez Pana informacji nie ma podstaw do uznania glukometru za zepsuty.
linki sponsorowane, reklamy
najskuteczniejszy kolagen preparaty na ładne ciało kolagen na paznokcie bóle stawów piękne paznokcie gładkie ciało redukcja zmarszczek produkty na włosy dla sportowców cera wartościowy kolagen na odporność produkty na cellulit produkty wzmacniające włosy pozbądż się cellulitu kolagen na cerę zielarz najlepsze zioła na kaszel na gardło zielarnia jedzenie lodów zielarka na angine właściwości aronii właściwości aronii cukierki ziołowe - aronia aronia - cukierki aronia - cukierki pokrzywa - cukierki produkty z pokrzywy ziołowe cukierki - pokrzywa pokrzywa - cukierki cukierki ziołowe - pokrzywa ziołowe cukierki - żeńszeń imbir ziołowe cukierki - żeńszeń imbir ziołowe cukierki - żeńszeń imbir produkty z żeńszenia i imbiru cukierki ziołowe - żeńszeń imbir właściwości aloesu trawy cytrynowej cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa właściwości aloesu trawy cytrynowej cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa aloes trawa cytrynowa - cukierki ziołowe cukierki - cukierki czarny bez ziołowe cukierki - cukierki czarny bez produkty z czarnego bzu cukierki ziołowe - cukierki czarny bez ziołowe cukierki - cukierki czarny bez produkty z głogu cukierki ziołowe - cukierki głogowe ziołowe cukierki - cukierki głogowe cukierki głogowe - cukierki właściwości głogu cukierki melisowe - cukierki ziołowe cukierki - cukierki melisowe cukierki melisowe - cukierki cukierki melisowe - cukierki właściwości melisy właściwości waleriany produkty z waleriany ziołowe cukierki - cukierki walerianowe cukierki ziołowe - cukierki walerianowe właściwości waleriany piłka nożna bilard renomowany dezodorant motocross na spocone nogi nurkowanie z akwalungiem dla piłkarzy jogging
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.