Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Głodzenie
Podejrzewam u siebie cukrzyce, jednak u lekarza jeszcze nie byłam. Przypadkiem mama zobaczyła moje wyniki badań krwi i moczu jakie robiłam sobie na zawody. Zaniepokoiły ją śladowe ilości ciał ketonowych ( przy czym glukoza jest nieobecna). Od razu zajrzałam do podręcznika medycznego, by zobaczyć co oznacza taki wynik badania. Doszukałam się jedynie cukrzycy. Niepokoi mnie fakt, że od około pół roku mam jeden z objawów tej choroby, a mianowicie świąd sromu. Czy to oznacza że jestem chora? Mam 21 lat. Czytałam że ta choroba dotyka raczej ludzi starszych, i co więcej jest uwarunkowana genetycznie. W mojej rodzinie nie stwierdzono jak do tej pory cukrzycy. Moge jeszcze dodać- choć nie wiem czy to jest ważny fakt- że od 3 tygodni odchudzam się, stosując rygorystyczną dietę 1000 kcal. Do tego regularnie uprawiam sport w wymiarze 1,5 h trzy razy tygodniowo.


To co Pani o sobie napisała (dieta odchudzająca, aktywne uprawianie sportu, obecność ciał ketonowych w moczu i brak glukozy w moczu) wskazuje, że obecność ciał ketonowych w moczu jest wynikiem GŁODZENIA. Pani Organizm otrzymuje zbyt mało węglowodanów i to jest powodem obecności ciał ketonowych (acetonu). Mówimy, że jest to tzw. aceton głodowy. Jeżeli jest Pani bardzo zaniepokojona, ze może Pani mieć cukrzycę, to wszelkie wątpliwości usunie wykonanie oznaczeń glukozy we krwi.
linki sponsorowane, reklamy
blizny potrądzikowe kłopotliwe rozstępy wzmocnienie dziąseł i zębów jędrna skóra zabiegi plastyczne trądzik kolagen do twarzy pozbądż się cellulitu piękna cera kolagen na zmarszczki piękna cera salony kosmetyczne produkty wzmacniające włosy lifting ciała ładne paznokcie zabiegi plastyczne cukierki szałwiowe na ból gardła zielarz na angine szałwia najlepsze na kaszel częsty kaszel przyczyny cukierki szałwiowe właściwości aronii aronia - cukierki cukierki ziołowe - aronia ziołowe cukierki - aronia cukierki ziołowe - aronia właściwości pokrzywy pokrzywa - cukierki cukierki ziołowe - pokrzywa pokrzywa - cukierki właściwości pokrzywy produkty z żeńszenia i imbiru właściwości żeńszenia imbiru produkty z żeńszenia i imbiru produkty z żeńszenia i imbiru produkty z żeńszenia i imbiru produkty z aloesu i trawy cytrynowej ziołowe cukierki - aloes trawa cytrynowa właściwości aloesu trawy cytrynowej ziołowe cukierki - aloes trawa cytrynowa cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa produkty z czarnego bzu ziołowe cukierki - cukierki czarny bez cukierki ziołowe - cukierki czarny bez cukierki czarny bez - cukierki cukierki ziołowe - cukierki czarny bez produkty z głogu właściwości głogu cukierki głogowe - cukierki cukierki głogowe - cukierki cukierki głogowe - cukierki właściwości melisy cukierki ziołowe - cukierki melisowe produkty z melisy cukierki melisowe - cukierki cukierki ziołowe - cukierki melisowe cukierki walerianowe - cukierki cukierki ziołowe - cukierki walerianowe cukierki ziołowe - cukierki walerianowe produkty z waleriany cukierki walerianowe - cukierki najlepszy dezodorant produkty dla biegaczy koszykówka uliczna pływanie karate snooker produkty dla biegaczy baseball
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.