Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Glikemia a złamana noga i stres
Jestem chory na cukrzycę typu 1 - od 12 lat mam cały czas problem z poziomami cukru we krwi ( jest rozchwiana!). Obecnie mam złamaną nogę lewą w okolicy kostki. Przyczyny zakaźne wyleczone, diety przestrzegam, codziennie ruch fizyczny . Podejrzewam, że przyczyną rozchwiania i trudności z kontrolą glikemii jest STRES. Prowadzę życie, które związane jest ze stresem. Czy STRES może mieć duży wpływ na glikemię?


W chwili obecnej najbardziej prawdopodobną przyczyną rozchwiania poziomów glukozy jest złamanie nogi. Wpływ stresu na poziom glukozy jest trudny do zmierzenia, ale wydzielana w trakcie stresu adrenalina może podnosić stężenie glukozy.
linki sponsorowane, reklamy
kolagen na dekolt sport dla aktywnych produkty na paznokcie produkty dla biegaczy produkty na gładką skórę ładne paznokcie kłopotliwe rozstępy preparaty na ładne ciało blizny produkty wzmacniające włosy najskuteczniejszy kolagen produkty na paznokcie bóle stawów ładna cera wzmocnienie włosów kolagen na dekolt zielarnia na kaszel palacza ziołowe produkty na ból gardła na kaszel suchy i mokry na kaszel tabletki na urlopie ziołowe produkty cukierki ziołowe - aronia właściwości aronii właściwości aronii produkty z aronii cukierki ziołowe - aronia pokrzywa - cukierki właściwości pokrzywy właściwości pokrzywy cukierki ziołowe - pokrzywa cukierki ziołowe - pokrzywa cukierki ziołowe - żeńszeń imbir produkty z żeńszenia i imbiru produkty z żeńszenia i imbiru produkty z żeńszenia i imbiru produkty z żeńszenia i imbiru cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa ziołowe cukierki - aloes trawa cytrynowa aloes trawa cytrynowa - cukierki cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa aloes trawa cytrynowa - cukierki cukierki czarny bez - cukierki cukierki ziołowe - cukierki czarny bez cukierki ziołowe - cukierki czarny bez produkty z czarnego bzu właściwości czarnego bzu ziołowe cukierki - cukierki głogowe właściwości głogu cukierki ziołowe - cukierki głogowe produkty z głogu produkty z głogu ziołowe cukierki - cukierki melisowe ziołowe cukierki - cukierki melisowe ziołowe cukierki - cukierki melisowe cukierki ziołowe - cukierki melisowe produkty z melisy produkty z waleriany cukierki walerianowe - cukierki właściwości waleriany cukierki ziołowe - cukierki walerianowe ziołowe cukierki - cukierki walerianowe gra w kości najskuteczniejszy dezodorant pchnięcie kulą bieganie kajakarstwo łucznictwo apteki internetowe żeglarstwo
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.