Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Ganglion
Ganglion - Na środku nadgarstka prawej ręki pojawiło się obłe zgrubienie o średnicy ok 1.5cm. Jest ono szczególnie widoczne gdy zginam rękę. Nie jest bolesne i chyba nie powiększa się, ale nieestetycznie wygląda. Wyczytałem w poradniku, że może to być niegroźna?? zmiana nowotworowa (torbiel?) tzw. "ganglion". Czy diagnoza jest trafna, faktycznie jest to niegroźne i czy można to wyleczyć?


Jest to pewnie ganglion, zmiana zupełnie niegroźna. Można usunąć, ale w około 30% przypadków może być nawrót dolegliwości. Proszę udać się do chirurga.
linki sponsorowane, reklamy
kolagen na piersi zabiegi plastyczne zatrzymaj czas jędrne piersi wzmocnij stawy na nartach lifting twarzy wzmocnienie włosów kolagen na stawy wysokiej jakości kolagen zadbana kobieta fryzury sylwestrowe trądzik kolagen na zmarszczki na odporność kolagen dla seniorów ładne włosy gdy boli gardło gdy boli gardło częsty kaszel przyczyny cukierki verbena szałwia na przeziębienie zielarnia co na grypę na kaszel suchy i mokry właściwości aronii właściwości aronii ziołowe cukierki - aronia właściwości aronii produkty z aronii produkty z pokrzywy ziołowe cukierki - pokrzywa cukierki ziołowe - pokrzywa ziołowe cukierki - pokrzywa pokrzywa - cukierki żeńszeń imbir - cukierki żeńszeń imbir - cukierki cukierki ziołowe - żeńszeń imbir żeńszeń imbir - cukierki cukierki ziołowe - żeńszeń imbir produkty z aloesu i trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej ziołowe cukierki - aloes trawa cytrynowa aloes trawa cytrynowa - cukierki aloes trawa cytrynowa - cukierki właściwości czarnego bzu właściwości czarnego bzu właściwości czarnego bzu produkty z czarnego bzu cukierki czarny bez - cukierki cukierki głogowe - cukierki ziołowe cukierki - cukierki głogowe cukierki głogowe - cukierki cukierki głogowe - cukierki produkty z głogu cukierki ziołowe - cukierki melisowe produkty z melisy ziołowe cukierki - cukierki melisowe produkty z melisy produkty z melisy produkty z waleriany produkty z waleriany cukierki ziołowe - cukierki walerianowe produkty z waleriany produkty z waleriany nurkowanie z akwalungiem górskie spływy kajakowe najlepszy dezodorant jogging wartościowy dezodorant squash dezodorant dla mężczyzn gra w kości
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.