Nasze Skuteczne Metody Leczenia
Leona, Włodzimierza Poniedziałek 19. Kwietnia 2021r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Ganglion
dotychczasowe leczenie, lista zazywanych lekow: Leczyłem się u endokrynologa ale bez jakichkolwiek skutków miałem robione badania ale nie było w nich nic niepokojącego bynajmniej dla endokrynologa choć ja osobiscie tak nie uważam!!!

Opis dolegliwosci, objawow itp.: Ginekomastia prawdopodobnie po zastosowaniu syerydów ale ja tego nie jestem pewien od 2 lat mam ten problem i nie wiem jak długo jeszcze się bedę męczył. Od 2 lat nie stosuje żadnego środka dopingującego !!!!!!! Proszę o podanie szans na wyleczenie albo podanie ewentulanych leków bym mógł porównać je z lekami zastosowanymi przez endokrynologa u którego się leczę.


Ginekomastię jako taką trudno jest wyleczyć bez ingerencji chirurgicznej. Związane to jest z przerostem gruczołowym tego narządu. Leki, chociaż mogą być pomocne, nie mają większego wpływu na tkankę gruczołową. Taki zabieg można praktycznie przeprowadzić na każdym oddziale chirurgicznym.Chciałam zapytać o to czy konieczny jest zabieg operacyjny w wycięciu ganglionu, czy takie zabiegi wykonuje się również ambulatoryjnie ( obawiam się koniecznoci hospitalizacji) Lekarz kazal zgłosić sie w listopadzie, gdzyż zmiana jak stwierdził nie jest bardzo duża, czy można tyle czekać, czy lepiej leczyć teraz póki zmiana nie jest jeszcze bardzo duża. Dodam że jest w tej chwili wielkości średniej wielkości kasztana. Z góry dziekuję za pomoc


Wydaje mi się, że taka wielkość zmiany umożliwia jej usunięcie w warunkach ambulatoryjnych. Wykonuje się to w znieczuleniu miejscowym po ostrzyknięciu zmiany środkiem znieczulającym. Narkoza jest zbyt niebezpieczna i nie ma wskazań do jej stosowania przy takim małym zabiegu.
linki sponsorowane, reklamy
produkty dla biegaczy produkty na paznokcie fryzjerzy zadbana kobieta zmarszczki u kobiet wzmocnij stawy na nartach produkty dla biegaczy wzmocnienie dziąseł i zębów wysokiej jakości kolagen ładna cera fryzury sylwestrowe cellulit preparaty na naczynka krwionośne połysk paznokci przeciw zmarszczkom zmarszczki ziołowe produkty częsty kaszel przyczyny zielarnia gdy boli gardło gdy boli gardło co na grypę lekarz radzi na gardło cukierki szałwiowe cukierki ziołowe - aronia właściwości aronii ziołowe cukierki - aronia ziołowe cukierki - aronia cukierki ziołowe - aronia produkty z pokrzywy właściwości pokrzywy pokrzywa - cukierki cukierki ziołowe - pokrzywa produkty z pokrzywy produkty z żeńszenia i imbiru ziołowe cukierki - żeńszeń imbir cukierki ziołowe - żeńszeń imbir produkty z żeńszenia i imbiru cukierki ziołowe - żeńszeń imbir właściwości aloesu trawy cytrynowej właściwości aloesu trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej ziołowe cukierki - aloes trawa cytrynowa właściwości aloesu trawy cytrynowej cukierki ziołowe - cukierki czarny bez cukierki ziołowe - cukierki czarny bez cukierki czarny bez - cukierki ziołowe cukierki - cukierki czarny bez produkty z czarnego bzu cukierki głogowe - cukierki produkty z głogu cukierki ziołowe - cukierki głogowe właściwości głogu cukierki ziołowe - cukierki głogowe cukierki ziołowe - cukierki melisowe właściwości melisy cukierki ziołowe - cukierki melisowe właściwości melisy ziołowe cukierki - cukierki melisowe produkty z waleriany właściwości waleriany cukierki ziołowe - cukierki walerianowe właściwości waleriany produkty z waleriany dla biegaczy nurkowanie z rurką na spocone nogi snooker skok wzwyż górskie spływy kajakowe zielarnie internetowe naturalny dezodorant
MEDYCYNAanauk.net, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.