EXCELsexy anauk.net
Niedziela 22. Maja 2022r
Wiesława, Heleny 
Podgląd Wydruku
Jeśli skończyłeś pracować nad swoim projektem i chcesz go wydrukować, to możesz to zrobić wybierając zakładkę Drukuj widoku Backstage.
Opcje drukowania znaleźć możesz w PLIK >> Drukuj lub używając kombinacji klawiszy Ctrl + P.
W lewym górnym rogu znajdziesz przycisk Drukuj. Gdy go naciśniesz, rozpocznie się drukowanie dokumentu. Obok tego przycisku możesz ustawić, ile kopii dokumentu ma zostać wydrukowanych.
Drukarka
Tutaj możesz wybrać drukarkę, której chcesz użyć. Może to być standardowa drukarka, faks, Microsoft XPS Document Writer lub inna, w zależności od oprogramowania zainstalowanego na komputerze.
Ustawienia
W ustawieniach masz dostęp do szeregu opcji z rozwijanego menu. Możesz wybrać, którą część skoroszytu chcesz wydrukować. Domyślnie jest ustawiony na Drukuj aktywny arkusz.
Możesz go zmienić na Drukuj Cały skoroszyt lub Drukuj Bieżące zaznaczenie. Ponadto możesz ustawić sortowanie stron, wybrać orientację pionową lub poziomą, ustawić marginesy i ustawić rozmiar papieru do drukowania.
Podgląd wydruku
Po prawej stronie okna znajdziesz podgląd wydruku. Jeśli drukujesz więcej arkuszy lub arkusz nie mieści się na stronie, możesz wybrać, które strony mają zostać wydrukowane.